Üretim ve Kalite

DizaynTasarımda Müşteri Odaklılık

Üretim işlemi ilk olarak, müşteriden gelen istek ve bilgilerin değerlendirilmesi sonucunda, müşteri ihtiyacını karşılayan en doğru ürünün belirlenmesi ile başlar.

Tecrübe ile harmanlanmış mühendislik hesaplamalarına dayanan 2D – 3D tasarım çalışmaları yapılır.

Dizayn aşamalarının tamamlanmasından sonra ürüne ait son projelendirme çalışması yapılıp, hassas bir üretim için tüm hazırlıklar tamamlanır.

Üretim
Bilgisayar Kontrollü Tezgahlar ile Hassas Üretim

Tüm sac şekillendirme işlemleri bilgisayar kontrollü tezgahlarda yapılır.

Üretim proseslerimizde, hassas ve nitelikli üretimin önemli bir parçası olan lazer kesim ve markalama tekniği kullanılmaktadır.

Kaynak
Kaynak İşlemi Kalitenin Başladığı Yer…

Sac kesim ve sac şekillendirme işlemlerinin ardından, alanında uzman teknik kadromuz ile kalite ve uzun ömürlü çalışmanın yapı taşı olan kaynak ve birleştirme işlemleri hassasiyet ve önemle yapılmaktadır.

Balans
Hassas Balans Alma Teknolojisi

Montaj öncesi en önemli aşamalardan biri de dönen parçaların balans alma işlemidir. Firmamızda yapılan tüm balans alma işlemleri, bilgisayar kontrollü tezgahlarda, ISO 1940 normlarına göre yapılmaktadır.

Montaj
Montaj İşlemleri

Tüm imalat işlemlerinin ardından, ürünün çalıştırılması öncesindeki son adım montaj ve boyama işlemdir.

Boyama
Detaylara Verilen Önem

Çerçiller olarak, üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm fanlarımız için, gerek astar taban boyası gerek de son kat boyasında en son teknolojiyi kullanırız.

Müşterilerimizin talebine göre, korozif etkileri minimize etmek adına çeşitli yüzey işlemlerini de gerçekleştiririz ;

• Galvanizleme
• Kumlama
• Kimyasal yüzey temizleme
• Özel boya işlemleri

Kalite Kontrol
Güvenilirlik ve Kalite

Çerçiller Makine’nin müşterileri, aldıkları ürünün istedikleri özellikleri tam olarak karşıladığını bilirler. Biz de bu güveni sürekli kılmak için büyük bir özenle imal ettiğimiz ürünlerimizi sevketmeden önce;

• Balans Kontrolü
• Debi-Basınç kapasite kontrolü
Elektrik gücü kontrol testlerine tabi tutarak, sorunsuz şekilde müşterilerimize ulaşmasını sağlıyoruz.

Sevkiyat
Sorunsuz Lojistik Çözümleri

Çerçiller sevkiyat noktasında da müşterisinin yanında bulunmaktadır.

Üretmiş olduğumuz ürünün, müşterimize en sağlıklı şekilde ulaşması için, ürüne uygun şekilde paketleme yapılır. Müşterimizin nakliye masrafını en aza indirecek taşıma şirketini belirlemek için lojistik firmalarından fiyat teklifleri alınır. Lojistik bedeliyle alakalı olarak müşterimizin onayının alınmasıyla, ürünümüz nakliye firmasına teslim edilir.

Kalite
Kalite Standartlarımız

Tüm üretim ve yönetim süreçlerimiz ISO 9001:2008 kriterlerine uygun olarak gerçekleştirilmekte ve ürettiğimiz ürünlerimiz CE belgesine sahip olarak üretilmektedir.